Консультації для педагогів
«Форми взаємодії ДНЗ й родини щодо виховання духовно-моральних цінностей»
Пробудження духовності відбувається в ранньому дитинстві, і визначну роль у її розвитку відіграє сім'я, однією з функцій якої є передача дитині духовної спадщини, яку має суспільство на даному етапі історичного розвитку. Сім'я стає першим осередком духовного виховання, особливо якщо в ній зберігаються духовні цінності, в результаті чого дитина є зануреною в атмосферу духовності.
"Технологія навчання риторики"
Молодший дошкільник в іграх, і в повсякденному житті в достатній мірі опановує невербальні (немовні) засоби виразності, такі як: міміка, жести, пантоміма вживає їх для вираження своїх емоцій, дій, рухів, спілкування. В той час забуває чи не повною мірою використовує вербальні (мовні) засоби виразності. А саме інтонаційні засоби мовлення, тембр, темп, гучність втрачаються.
Формування у дошкільників уміння говорити правильно, бути добрим співбесідником,
здатним висловити власне судження
Однією з невід’ємних складових навчально-виховного процесу в дитячому дошкільному закладі є навчання дітей мовлення. Не треба нікому довго пояснювати, яким важливим для людини є дар слова. Слово відтворює світ всередині самої людини.
Виступ з досвіду роботи "Використання інноваційної технології навчання
читання за методикою М.Зайцева"
Відповідно до того, що трирічна дитина краще запам’ятовує поданий матеріал, то і роботу з оволодіння читання починаємо ще з молодшої групи. Микола Зайцев говорив, що дитині краще йти до читання через письмо. Тому особливостями моєї роботи полягає в тому, що діти спочатку навчаються писати на кубиках і таблицях, а потім вже читати.